• Başkanın Mektubu

  Sektörümüzde ‘güven’ ,‘mutluluk’ ve ‘ kalite’ kavramları ile anılan daha güçlü bir marka olmayı, sadece ülkemizde değil, uluslararası platformda da saygın bir konumda olan güçlü bir kuruluş olmak ve bu hedefimize ulaşmak için ilke ve değerlerimizden asla taviz vermeden çalışıyoruz.

  Sahip olduğumuz etik değerler, sorumluluk, bilgi birikimi ve tecrübe ile uluslararası kalite standartlarında, şehir estetiğine katkıda bulunan, insan odaklı projelere imza atmak, tüm paydaşlarımızın mutluluğu ve ülkemiz için yarattığımız katma değeri arttırmanın, sektöründe güvenilir ve öncü kuruluş olmanın sürdürülebilirliğini sağlamak en önemli hedefimiz.

  Saygılarımla
  SEYFİ BEYAZ
  SEYFİ BEYAZ

  Seyfi Beyaz Gümüşhane’de doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Çanakkale Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. 25 yaşında babasından ayrı olarak kardeşi Muzaffer Beyaz ile baba mesleği olan İnşaatçıkta faaliyet göstermek için Beyaz İnşaat'ı kurdu ve Yönetim Kurulu Başkanı oldu.  Bugüne kadar 200’ün üzerinde projeye imza attı.

  Boş zamanlarında en çok yürüş yapmayı seven Seyfi Beyaz'ın en büyük hobisi ise otomobillerdir. Seyfi Beyaz, evli ve 2 erkek ve 1 kız çocuğu babasıdır.

BEYAZ İNŞAAT © 2016
Site Creation & Technology by 2n Reklam Ajansı